Elva Suvevolle I etapp


Elva noorte suvevolle sai veel viimasel maikuu päeval avalöögi, kui kokku tuli 39 last. Võisteldi kolmes erinevas vanuseklassis. Kõige arvukam ja pingelisem oli seis 2.-3. klassilaste vahel, kus võitjate ja kolmanda koha väljaselgitamiseks läks vaja 3 geimi. Võitjatena väljusid finaalist Jakob Pihlak ja Johannes Eik Raba, teise koha ja 11 punkti teenisid südika mänguga Oliver Kelt ja Jete Miia Hunt. Ponksised seekord Gregor Kruuse ja Ellinor Pluum.
6a ja 1. klassi lapsi tuli kohale 4 last, kes kõik mängisid omavahel läbi. Teine ja neljas koht mahtusid 5 punkti sisse. Esimese koha saavutas Jako Jasper Aksjonov.
7.-12. klasside neidude turniiril osales 10 mängijat ning alagruppide kaks paremat pääses finaali, kus mängiti erinevate paarilistega. Esimeselt etapilt noppis võidu Annabel Raig, kes võitis finaalgrupis kõik kolm mängu. Teise koha võitis Janeli Lepik ning kolmandat-neljandat kohta jäid jagama Ketlin Kirsimäe ja Laura-Liisa Pihlak
Suvevolle teine päev soosis meid ilusa päiksepaistelise ilmaga. Täna olid võistlustules 4.-6. klassi poisid ja tüdrukud ning 7.-12. klassi poisid kokku 22 last.
Nooremad poisid ja tüdrukud loositi kuute võistkonda, kes mängisid kõik omavahel läbi. Peale kolme tundi pingutusi võrkpalli väljakul selgusid tänase päeva parimad võistkonnad. Esimese koha saavutasid Rasmus Hindrikson, Kristo Kangro ja Gregor Kruuse, teisele kohale platseerusid Sten Hansing, Jesper Talts ja Rafael Karu, ponksised seekord Lisandra Lümat, Erik Talts ja Kairo-Markkus Linde.
7.-12. klasside noormeeste seas võitis esimese etapi Robin Kahu Kristo Oijala ja Rasmus Kivari ees