Elva Suvevolle II etapp


Elva Suvevolle teise etapi esimesel päeval käis Verevi ranna võrkpalliväljakutel 39 mängijat. 6 aastased ja 1. klassi laste seas võtsid etapivõidu Rait Rinne ja Karl Miko Põdra. Kahe etapi kokkuvõttes on kaksikjuhtimine - Jako Jasper Aksjonov ja Rait Rinne 7 punktiga, kolmas on Karl Miko Põdra 4 punktiga.
2.-3. klasside arvestuses pidasid tulise finaali maha Jakob Pihlak, Robin Rinne, Rait Rinne, jättes teiseks paari Oliver Kelt ja Siim Mõttus. Kolmanda koha võitlesid välja Gregor Kruuse ja Marta Andresen. Pärast kahte etappi juhib Jakob Pihlak (24 punkti) Oliver Kelt´i (22 punkti) ja Gregor Kruuse (20 punkti) ees. 7.-12. klasside neidude turniiril jäid täna alistamatuks Ingebret Liigand ja Laura-Liisa Pihlak, teise koha punktid noppisid Janeli Lepik ja Keili Jaasi, kolmandad olid Ketlin Kirsimäe ja Keity Lotta Pent. Neidude paremusjärjestus enne viimast etappi on põnev: Janeli Lepik ja Laura-Liisa Pihlak (11 punkti), Annabel Raig (10 punkti) ja Ketlin Kirsimäe (9 punkti)

Elva Suvevolle kuues päev möödus edukalt ning võrkpallurid pidasid vapralt vastu kuumale suveilmale. Kui eelmine etapp loositi võistkonnad, siis seekord moodustati paarid eelmise etapi tulemuste põhjal. 4.-6. klasside võrkpalluritest möödus päev kõige edukamalt Sten Hansingul ja Kert Järvisel. Teise koha saavutasid napilt finaalis teise geimi kaotades 15:13 Rasmus Hindrikson ja Robin Rinne. Kolmas koht kuulus Erik Talts ja Oliver Keldile. Enne viimast etappi on tabeli eesotsas Rasmus Hindrikson ja Sten Hansing (13 punkti), Gregor Kruuse (11 punkti) ning kohad 4-8 mahuvad kolme punkti sisse.
7.-12. klasside noormeeste etapp toimus rannakuninga formaadis – neljaliikmelises alagrupis mängiti erinevate paarilistega. Alagruppide kaks esimest mängisid samamoodi finaali, kust väljus võitjana Rasmus Kivari, edestades Kristo Oijalat ja Oskar Aksjonovit. Üldarvestuses on seis põnev – Rasmus ja Kristo jagavad esimest-teist kohta 16 punktiga, Oskar on kolmas 12 punktiga ning Kaimo Ruusalepp neljas 11 punktiga
Nädala pärast toimub juba kolmas etapp, kus jagatakse kolme etapi parimatele ka karikad.