[ SK Altia ]

Spordiklubi Altia ootab just SIND! Tule astu meie liikmeks!

--- EELOLEVAD ÜRITUSED

Sündmused puuduvad

Laupäeval, 10. märtsil Tallinnas toimunud Andres Lutsari 5. mälestusturniir oli Elva judokatele edukas. Andres Lutsar, kes oli edukas sportlane, judotreener ja üks Eesti judoliikumise rajajaid, tuli 10 korral eesti meistriks sambos ja kahel korral akrobaatilistes hüpetes. Kaskadöörina osales ta filmides Viimne Reliikvia ja Tulivesi. 1972 aastal asutas Andres judoklubi Aita (praegune Aitado). Isa tööd jätkab tema poeg Jaan Lutsar.

Altia klubi sai turniirilt kolm esikohta: -46 kg kaaluvate C vanuseklassi poiste seas sammus võidult võidule Allar Kalina. Finaalis jäi Allar kaotusseisu kuid efektne heide viimasel sekundil tõi võidu. A klassis alistasid kõik oma vastased -73 kg maadelnud Karl-Ernst Saal ja raskekaalus võistelnud Mairis Holter.