skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564


1. aprillil tähistab sünnipäeva treener Tarvo Jõgeva. Tähtsa päeva puhul küsisime tema käest mõned küsimused:

1. Millised on olnud olulisemad sündmused Sinu elus seoses judoga?

Minu jaoks on oluline see, et olen saanud endale eluaegsed sõbrad. Oluliseks pean et olen suutnud ära teha musta vöö eksami, ning judo toob mulle leiva lauale. Ja enim pean oluliseks et mul oli tänu judole väga äge lapsepõlv. PS:Naistele pidid judokad hästi peale minema.

2. Millega praegu tegeled: töö, pere, hobid ....?

Töötan õpetajana ja judo treenerina. Vabal ajal tegelen jõusaali, pallimängude ja muude sportlike tegevustega. Põhimõtteliselt ongi saanud minu hobist minu töö Eraelus tegelen hetkel korteri ostuga ja sellesse kolimisega. Lisaks on soov teha ära ka treenerikutse.

3. Mis on esimene mõte kui kuuled sõnu - judo?

Sõna judo tähendab minu jaoks nii lapsepõlve kui ka praegust elu. Lisaks tekitab see väga häid mälestusi. Judo on toonud minu ellu ka väga palju häid sõpru ja tuttavaid

4. Missugune judoka Sa olid? Üks vahva juhtum treeningutest, võistlustest meenutuseks treeneritele ning teada saamiseks praegustele judokatele.

Ma pean praeguseni ennast selliseks judokaks, kes ei tee mitte kunagi judot niiöelda mustalt, ehk üritasin alati maadelda ausalt ilma salaja kellelegi haiget tegemata. Huvitavad olid alati reisid Poola mille tegi minu treener Riho Lehiste väga lõbusaks ja meeldejäävaks. Lisaks on hästi meeles kuidas noorena enamasti just Lätlased pidevalt hammustasid kui hakkasid kaotama. Sellel hetkel ei teinud see muidugi üldse nalja aga praegu meenutades on need väga naljakad. Lisaks on meeles muidugi meie klubi suur kokkuhoid. Välismaal võistlemas käies oli väga tihti just eestlaste kaasaelamine kõige valjem.

5. Kas on midagi, mis seob Sind praegu judoga?

Praegu on judo üks suur osa minu elust. Töötan hetkel judo treenerina.

6. Mis on Su elus veel tegemata, mida teha tahaksid, kui aeg ja raha poleks takistuseks?

Reisiksin rohkem kui hetkel võimalus on olnud.

7. Üks unistus või soov seoses judoga.

Soov on, et ka minu õpilased meenutaksid tulevikus oma treeningaegu sama positiivselt kui mina enda omi.

Elva vald    Timer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.