Tulemusi võrkpalliväljakult

U18 vanuseklassi noormehed ja neiud oli võistlustules. Neiud mängisid Tartus 6. finaalgrupis ja lõpetasid turniiri kolmanda kohaga. Esimene mäng Olerex Tartu vastu oli tõeline põnevuslahing - 1 tund ja 47 minutit kestnud mängus pidime lõpuks vastase paremust tunnistama tulemusega 2:3 (geimid 28:26, 23:25, 24:26, 25:21, 10:15). Põlvale kaotasime 1:3 ja Tabasalu võistkonda võitsime tulemusega 3:0. Võistkonnas mängisid Keity-Lotta Pent, Annabel Raig, Stella Lümat, Anne-Mai Kesa, Laura-Liisa Pihlak ja Ingebret Liigand.
 U18 noormeeste 4. finaalgrupp mängis 30. oktoobril Elva Spordihoones. Viljandi järel, kes võitsid kõik mängud tulemusega 3:0, lõpetasid meie pallurid turniiri teise kohaga. Oskar, Mikk, Ain, Ott, Konstantin ja Hugo tegid täispika tööpäeva - nii Pärnu Spordikooli kui Keila Võrkpallikooliga mängides läks võitja selgitamiseks vaja viite geimi. Üks 0:3 kaotus ja kaks 3:2 võitu andsid turniiril igati tubli 2. koha