skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564


Pühapäeval, 15. oktoobril kohtus Elva Spordihoones ligi 50 judotüdrukut, neidu ja piigat kaheksast Eesti judoklubist, et veeta koos üks imeline päev täsi judot, vahvaid kohtumisi, toredaid ja õpetlikke treeninguid ning saades uusi kogemusi oma lemmikspordialal.

Toimus teine tüdrukute judopäev.
Tatami treeningutel,  kus senseid Riina Toomis (Tartu Do klubi) ja Jaanus Olev (Tallina Dokyo klubi) õpetasid tehnikaid, põnevaid paarisharjutusi, lustlikke mänge, viis taiso (soojenduse) läbi Emma-Melis Aktas, kes on noor Eesti spoditalent, saavutanud juba sellel aastal kaks tiitlivõistluste medalit - temas on ainet tulevaseks Olümpiamedali võiduks. Tüdrukud tutvusid omavahel, said lahedaid kogemusid ning judo põhiväärtused - sõprus, austus, julgus ja viisakus olid tuntavad.  
Kosutava lõunaeine võtsime Elva Keegel ja Restos, kus on alatai mõnus ja hubane miljöö ning maitsev toit. Pikka pausi ei peetud -spordihoone kaunis klaasgaleriis, kus on võrratu vaade Arbi järvele, asus tüdrukute ette Annika Karilaid, kes on väga häid tulemusi  näidanud juunioride vanuseklassis. Annika avas oma sporditee, rääkis, selle rõõmudest ja väljakutsetest ning inspireeris noori, kes olid väga julged ja aktiivsed küsimusi küsima. Jutud räägitud, suunduti tatamile,kus Annika näitas om lemmiktehnikaid põimituna randorite ja huvitavate mängudega ning päeva lõpetas kommisadu. Kõik osalejad olid rõõmsad ja rahul - said ennast proovile panna, koguda uusi sõpru ja tehnikaid. Ootame judotüdukuid Elvasse juba järgmisel sügisel, sest judo on palju rohkem kui sport - see on elustiil.

Tüdrukute judopäev on terve judokogukonna jaoks väga oluline, tuues kokku erinevatest rahvustest tüdrukuid ja soojendades samal ajal kõikide judotüdrukute suhteid. See on heaks võimaluseks leida uusi sõpru ja veeta üks lõbus päev kaunite Elva mändide all koos naeru ja judoga.

Elva vald    Timer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.